تور مالدیو

تور مالدیو، آنچه باید بدانید

تور مالدیو دعوت از شماست به عمق آرامش و لذت. اگر می‌خواهید تعطیلات خود را فقط و فقط به استراحت و خوشگذرانی اختصاص دهید، فقط کافی است خود را در یکی از این هزار جزیره تجسم کنید؛ چیزی نمی‌گذرد که خود را در حال جستجوی تور مالدیو خواهید یافت!

 

مالدیو کجاست؟

مالدیو مجمع‌الجزایری در اقیانوس هند است. سواحل بسیار زیبای مرجانی دارد و دریایی که مانند اشک چشم زلال است. از درون قایق یا در هنگام شنا می‌توان ماهی‌های رنگانگی را دید که در عمق چند متری از سطح آب در حال شنا هستند. اگر می‌خواهید بدانید دقیقا مالدیو کجاست، باید در نقشه به دنبال کشوری کوچک بگردید که در اقیانوس هند واقع شده است.

مالدیو آب‌‌وهوایی معتدل دارد و دمای هوای آن در طول سال ۳۰ درجه سانتیگراد است. برای همین تمام فصل‌ها، بهترین وقت برای مسافرت به مالدیو است.

اگر چه شاید در شمار کشورهای نسبتا فقیر باشد اما امکانات رفاهی گردشگری آن درجه یک است و حتی سفر به مالدیو در دسته تورهای لوکس محسوب می‌شود.

 

جاذبه‌های گردشگری

مالدیو، شاید رویایی‌ترین مقصد گردشگری در آسیا باشد. علاوه بر استراحت و تفریحات ساحلی، اماکن دیدنی تاریخی و فرهنگی در شهر دارد. کاخ‌های سلطنتی، موزه‌های تاریخی و مساجدی با معماری‌های فرهنگی جاذبه‌های دیگر سفر به مالدیو هستند.

تجربه‌ی خوردن غذاهای محلی و انواع خوراک ماهی در مالدیو، تجربه‌ای به یاد ماندنی از یک سفر ماجراجویانه است.

 

تجربه‌های هیجان‌انگیز در هتل های مالدیو

داشتن فضاهای اختصاصی در طبیعتی بکر بسیار دل‌انگیز خواهد بود. مالدیو از ۱۲۰۰ جزیره تشکیل شده که بسیاری از آنها یک هتل دارند. بنا به وسعت هتل و نوع آن، می‌توانید فضایی اختصاصی و دنج در تفریحات روزانه داشته باشید.

مالدیو یکی از معدود جاهایی در دنیاست که می‌توان در کلبه‌های روی آب اقامت داشت. اتاق‌‌هایی با کفپوش‌های شیشه‌ای که از کف آن، می‌توان ماهی‌های اقیانوس را تماشا کرد!

یکی از مجلل‌ترین رستوران‌های جهان نیز در مالدیو است. رستورانی شیشه‌ای در عمق پنج متری زیر آب. خوردن غذا در حالی که ماهی‌های رنگارنگ از کنار مشتریان رد می‌شوند، تجربه‌ی بی‌نظیری است.

شنا در کنار دلفین‌های آزاد و غواصی در ژرفای اقیانوس و دیدن ماهی پرنده را نمی‌توان در هر کجای دنیا تجربه کرد.

 

تور مالدیو